1993 yılında, Manisa’nın Akhisar ilçesinde dünyaya geldim. Küçüklüğümden bu yana insan sağlığına olan ilgim ve merakım beni diş hekimliği alanına yöneltti. İyi bir eğitim ve en iyisini yapma azmimle bu meslekte başarılı olacağıma dair inancım tamdı.

Bunun sonucu olarak 2012 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni tam burslu olarak kazanmayı başardım.

Bölüme başladığım ilk günden itibaren kendimi bu mesleğe ait hissetmeye başladım ve de bunun sonucunda daha öğrenciliğimin ilk yıllarında stajlarıma başladım.

Bu süreçte Almanya’nın iki farklı şehrinde alanında çok iyi hekimlerin yanında staj yapma imkanı buldum.

-Profdent Kliniği Prof. Dr. Murat Yıldırım
-Zahnarztpraxis Westend Dr. Ayhan Yerlikaya

Başarılı bir öğrencilik hayatının sonunda 2018 yılında diş hekimliği fakültesinden mezun oldum.

Mezuniyetten sonra farklı özel kliniklerde meslek hayatıma başladım. Öğrenciliğimde de olduğu gibi uygulamalı eğitimleri, seminerleri, kongreleri ve yeni gelişmeleri yakından takip ettim. Böylece hem deneyimlerimi arttırdım hem de kendi kliniğim için ön hazırlıklar gerçekleştirdim.

2021 yılında Mecidiyeköy’de, köklü özel bir tıp merkezi içerisinde kendi diş kliniğimi açtım. Burada hastalarıma en iyi şekilde diş hekimliğinin farklı alanlarında hizmet vermeye devam ediyorum.

İletişim

Bilgi ve randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

Seda Pilge - DoktorTakvimi.com
Seda Pilge - DoktorTakvimi.com